agreementbookbrieffinancegovernmentlogoutmagnifymarketmarketingmazemenu-arrowobjectiveprofessortipstopicuser
PASTEBĖJOTE NETIKSLUMŲ?
Praneškite Marija@LLRI.lt

IV. Verslas

www.ekonomikos-vadovelis.lt – tai pirmoji interaktyvi ekonomikos mokytojų knyga Lietuvoje.
Čia – versija neužsiregistravusiems vartotojams. Meniu (kairėje) pasirinkite skyrių „IV. VERSLAS“ ir spauskite ant bet kurios Jus dominančios pamokos. Kiti mokytojo knygos skyriai yra prieinami tik registruotiems vartotojams.


Įžanga

Kaip paversti ekonomikos pamokas prasmingomis?

Sudominti mokinius tema. Tai padaryti padės kiekvieno skyriaus pradžioje specialiai mokytojui paruošta skiltis „Problema ir aktualumas“.
Nepaleisti pagrindinių principų iš dėmesio centro. Pagrindiniai pamokos principai surašyti lentelėje „Pagrindinės sąvokos“ – jas suprasti yra esminis pamokos tikslas. „Papildomos sąvokos“ padės geriau suvokti pagrindines.
Praktika daro stebuklus. Įvairios kritinį mąstymą skatinančios užduotys – skiltyje „Pratybos“. Dažniausiai skyrius turi daugiau užduočių, nei galima spėti atlikti per pamoką. Išsirinkite pačias tinkamiausias, svarbesnių temų užduotims skirkite kelias pamokas.
Atsakymų? Prašom! Visos užduotys, esančios vadovėlyje, turi atsakymus mokytojo knygoje. Atsakymai išskirti kita spalva.
Labai svarbu – pateikti atsakymai yra tik vieni iš daugelio galimų variantų, nepriimkite jų kaip galiojančių nenuginčijamai, svarbiausia – permąstyti, įrodyti ir argumentuoti.
Būkite komanda! Rasite užduočių, skirtų specialiai komandiniam darbui, tačiau komandinėmis galima paversti ir visas kitas užduotis – renti debatus, ekonominius tyrimus, pristatymus ir kt.
Vaizdo įrašai, komiksai, statistiniai duomenys, naujausia informacija ir su tuo susijusios užduotys – visa tai skiltyje „Papildoma medžiaga“. P. S., visi vaizdo įrašai yra subtitruoti lietuvių kalba (pagalba, norintiems įjungti subtitrus).
Lengviau dirbti padės diferencijuotos užduotys:

 – paprasta, tiks visiems mokiniams,
 – vidutinė, tiks vidutinių ir aukštesnių gebėjimų mokiniams,
★  sudėtinga, tiks aukštesnių gebėjimų mokiniams.

Jei „Ekonomika per 31 valandą“ priartins jus prie įdomių, realių ir tikslingų ekonomikos pamokų – mūsų misija įvykdyta.

LLRI komanda